Pipetovací roboty

Beckman Coulter předává své dlouholeté zkušenosti z automatizace procesů v oblasti klinické diagnostiky do pipetovacích robotů Biomek použitelných v širokém spektru aplikací od genetické analýzy, proteomiky, imunologie, buněčné analýzy a farmakologie.

V současnosti jsou nabízeny tři modely pipetovacích robotů, které vynikají svou flexibilitou, otevřeností systému, příjemným ovládáním a možností vytvářet nejrůznější konfigurace uzpůsobené na míru potřebám uživatele.
Adaptabilita systému umožňuje Biomekům pracovat s nejrůznějším labware od zkumavek, lahviček, destiček různých formátů až po objemnější rezervoáry a nádoby.

Otevřenost systému dovoluje uživateli používat nebo upravovat už vyzkoušené protokoly
a zavádět si vlastní metody s nejrůznějšími modifikacemi podle vlastních potřeb.

Příjemné ovládání Biomeku je zajištěno přes PC se softwarem s jednoduchou obsluhou ale zároveň velkým množstvím detailního nastavení s možností vizualizace práce pipetoru před vlastním spuštěním.

Konfigurace pipetovacích robotů Biomek je velmi variabilní a uzpůsobuje se potřebám uživatele. Pracovní prostor Biomeků lze dovybavit externími zařízeními a přístroji jako čtečka mikrotitračnch destiček, zásobník labware, PCR cycler, třepačka, termostat, vakuová pumpa a další. Jednotlivé Biomeky mohou také spolupracovat zapojené v automatizačních linkách.

PN Popis Velikost Formát
BR-16994A Biomek 4000 - informační brožurka produktu (EN) 3,5 MB
CAT-17205A Biomek Tips and Labware Catalog (EN) 5,4 MB