AU 680

Nejnovější člen řady vysoce výkonných analyzátorů Beckman Coulter určených pro klinickou chemii. Na základě rozboru požadavků trhu je Beckman Coulter AU680 navržen tak, aby pomáhal středním i velkým laboratořím vyrovnat se se zvyšujícím se tlakem na čas a produktivitu. Přínosy AU680 je možné rozdělit do tří základních kategorií – zvýšení uživatelského komfortu včetně možnosti automatizace, rozšíření analytických možností a snížení provozních nákladů.

Komfortní ovládání systému AU680 umožňuje nové vysoce intuitivní grafické uživatelské rozhraní, včetně vložených videozáznamů pro podporu doporučených postupů údržby. Větší flexibility je dosahováno díky kapacitě až 63 různých testů v přístroji. Nová speciální úprava podavače vzorků slouží k rychlému a prioritnímu provedení opakovaných analýz. Pro zvýšení úrovně automatizace je možné vkládat vzorky pomocí nového standardizovaného nosiče stojánků umožňujícího přímý transport z peri-analytické jednotky Beckman Coulter AutoMate 2500. AU680, splňující požadavky na rozšířené analytické možnosti, nabízí plně automatizované měření HbA1c bez rizik spojených s manuálním předzpracováním.

Trojnásobné dávkování reagencií na analyzátoru AU680 umožňuje provádět testy vyžadující použití až 3 různých reakčních činidel. To zvyšuje analytickou výkonnost a otevírá nové možnosti pro současné i budoucí testy. Provozní náklady jsou celkově sníženy eliminací potřeby vícebodových kalibrátorů zavedením “plug and play” kalibrace používající dvourozměrné čárové kódy.

AU680 nabízí výkon 1200 testů za hodinu s kapacitou 63 různých testů v přístroji současně. Profitujte z inovačních funkcí a jasných výhod pro vaši laboratoř.

Více informací…