Analyzátory AU

AU 680

Nejnovější člen řady vysoce výkonných analyzátorů Beckman Coulter určených pro klinickou chemii. Na základě rozboru požadavků trhu je AU680 navržen tak, aby pomáhal středním i velkým laboratořím vyrovnat se se zvyšujícím tlakem na čas a produktivitu. Přínosy AU680 je možné rozdělit do tří základních kategorií – zvýšení uživatelského komfortu včetně možnosti automatizace, rozšíření analytických možností a snížení provozních nákladů.

AU 5800

Nový plně automatický biochemický analyzátor Beckman Coulter AU5800 pracuje v režimu random access. Jedná se o modulární systém, který roste s vaší laboratoří. S rychlosti 2 000 fotometrických testů za hodinu pro jeden modul až po 8 000 fotometrických testů za hodinu pro 4 moduly představuje vhodné řešeni pro velké univerzitní, referenční či soukromé laboratoře.

AU 480

Biochemický systém AU480 s kapacitou 400 fotometrických testů za hodinu (až 800 testů v případě stanovení elektrolytů) a 63 různých analytů v přístroji je ideálním hlavním analyzátorem pro malé až střední laboratoře. Ve velkých laboratořích se biochemický systém AU480 může hodit také jako speciální biochemický analyzátor nebo analyzátor pro statimové vzorky.

DxC 700 AU

Představujeme nový biochemický analyzátor DxC 700 AU - nejnovější v řadě spolehlivých systémů firmy Beckman Coulter sjednocující platformy AU a DxC.