Biochemická analýza

Společnost Beckman Coulter nabízí širokou řadu biochemických analyzátorů s "random access" pro jakékoli vaše požadavky na kapacitu, postup operací nebo nabídku testů. Naše série biochemických systémů AU je určena pro instituce od malých až středních nemocnic a laboratoří až po komerční a centrální nemocniční laboratoře zpracovávající velmi vysoké objemy testů. Klinické systémy UniCel® DxC nabízejí perfektní kombinaci špičkového výkonu, jednoduché obsluhy a dostatečné kapacity, která dokáže proměnit každodenní provoz vaší laboratoře.

Analyzátory AU

Analyzátory řady AU představují dnes referenční produkt v klinické biochemii. Jedinečná a spolehlivá technologie řady AU zajišťuje rychlou a přesnou analýzu, snadné ovládání a malé nároky na údržbu. Flexibilní laboratorní řešení uspokojí vaše požadavky a vývojové trendy – v současnosti i budoucnosti.

Immage® 800

Nefelometr IMMAGE® 800 je plně automatizovaný systém pro přesnou analýzu specifických proteinů v séru, plazmě, moči a likvoru. Široká nabídka metod umožňuje vyšetřovat více než 30 různých proteinů důležitých pro vyhodnocení stavu onemocnění pacienta.