Data Management

Převezměte úplnou kontrolu nad svojí laboratoří a zlepšete kvalitu, zkraťte dobu průchodu vzorku a zvyšte produktivitu za současného omezení lékařských chyb – to vše z jediné pracovní stanice. Naše klinické informační systémy vám umožní standardizovat vaši laboratoř tak, abyste mohli řídit a monitorovat různé přístroje včetně automatizace, biochemických a speciálních biochemických analyzátorů, integrovaných systémů třídy "i", imunoanalytických, hematologických a hemostatických platforem a rychle dodávat poskytovatelům péče vysoce kvalitní a ověřené diagnostické výsledky.

Remisol Advance

Remisol Advance je řídící systém pro zpracování, distribuci a sdílení dat z analyzátorů firmy Beckman Coulter a analyzátorů jiných výrobců. Zahrnuje oblast biochemie, imunochemie, imunologie, průtokové cytometrie, nefelometrie, manuálního či automatické diferenciálního rozpočtu, preanalytických modulů, automatizovaných linek a další.

Command Central

SW Command Central – kompletní laboratorní řízení z jednoho místa. Nadstavbový systém pro kompletní řízení analyzátorů Beckman Coulter a sledování toku a pohybu vzorků v reálném čase a aktivní ovládáním jednotlivých analyzátorů. Pracuje jako nadstavba pro SW REMISOL Advance.